نمونه قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک

قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد وگذاری ساخت و اجرای پروژه های کوچک ساخت و ساز به پیمانکاران صاحب صلاحیت می باشد. یک قرارداد خصوصی بین کارفرما و پیمانکار است که در ان مشخصات فنی، حجم عملیات انجام شده پیش بینی شده. قیمت های پایه و حدود مبلغ اولیه در ان ذکر شده و مدت قرارداد بصورت مفصل امده. کسورات احتمالی همچنین مسئولیت های پیمانکار و نوع تامین ماشین الات، وضعیت پرداخت پیش پرداخت ، ضمانت حسن انجام کار در این قرارداد پیش بینی شده است. این قرارداد یک قرارداد بسیار مناسب مختصر و چالاک برای واگذاری پروژهای کوچک اعم از بازسازی و احداث می باشد و کاربرد آن در بخش خصوصی زیاد است و بخش دولتی مشمول استفاده از این نوع قراردادها نیست.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک, دانلود قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک, تنظیم قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک, فرم قرارداد پیمانکاری پروژه ها, قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک, فروش قرارداد پیمانکاری پروژه های کوچک,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری انجام کارهای ساختمانی، تأسیساتی، مکانیکی، الکتریکی پروژه اداری درمانی و غیره نمونه قرارداد پیمانکاری مدیریت فنی، مالی، اداری، اجرایی عملیات تکمیلی و باقیمانده پروژه نمونه قرارداد پیمانکاری تولید هواکش و تهویه نمونه قرارداد پیمانکاری تهیه نقشه اجرایی و تهیه مواد و مصالح و احداث شبکه جمع آوری فاضلاب نمونه قرارداد پیمانکاری سرویس و نگهداری تاسیسات برقی و مکانیکی پروژه های بسیار بزرگ

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو