نمونه قرارداد پیمان مدیریت فنی ، اجرایی ،مالی

قرارداد پیمان مدیریت فنی ، اجرایی ،مالی

کاربرد قرارداد : عبارت است از مدیریت فنی – اجرایی – مالی – اداری ... به منظور اجرای صحیح پروژه مطابق نقشه ها و منضمات که به رویت و امضای مدیر رسیده و یک نسخه آن نزد مدیر است و دو نسخه دیگر تحویل صاحب کار وناظر شده است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد پیمان مدیریت فنی ، اجرایی ،مالی, دانلود قرارداد پیمان مدیریت فنی ، اجرایی ،مالی, تنظیم قرارداد پیمان مدیریت فنی ، اجرایی ،مالی, قرارداد پیمان مدیریت فنی ، اجرایی ،مالی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت پیچ و مهره نمونه قرارداد پیمانکاری تکمیل باقیمانده عملیات پروژه نمونه قرارداد پیمانکاری فضای سبز نمونه قرارداد پیمانکاری تأمین نان نمونه قرارداد پیمانکاری تولید تیرچه بلوک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو