نمونه قرارداد کارورزی

قرارداد کارورزی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد بین موسسات و شرکت ها اعم از تولیدی خدماتی و اموزشی با متقاضیانی که بصورت رایگان حاضر به همکاری و فراگیری و اموزش عملی فرایندهای شغلی می باشند، بعنوان کارورز یا کاراموز منعقد می شود. در این قرارداد اصول کلی کار کارورزی، شرایط حاکم بر ان، توافقات طرفین، مدت زمان کار، همچنین ساعت کار و شرایط تعطیل کاری و تعهدات طرفین نسبت بهم، تعهداتی که کارورز نسبت به انجام امور محوله از جمله نظافت، رعایت حفاظت و ایمنی و نکاتی که باید در حوزه کاری خود مدنظر قرار دهد، تعهدات کارورز، تعهدات واحد پذیرنده یا شرکت و موسسه ای که پذیرش کارورز می کند پرداخته شده. عمدتا این قراردادها فیمابین موسسات اموزشی و پژوهشی و اشخاصی که درخواست کارورزی و کاراموزی دارند منعقد می شود. البته کاروزی و کاراموزی تفاوت هایی دارند که در مطالب بعدی به ان پرداخته خواهد شد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد کارورزی, دانلود قرارداد کارورزی, تنظیم قرارداد کارورزی, فرم قرارداد کارورزی, متن قرارداد کارورزی, قرارداد کارورزی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کارجو نمونه قرارداد کار موقت نمونه قرارداد تأمین نیروی انسانی نمونه قرارداد کار موقت نمونه قرارداد آموزش مهارت های کسب و کار و کار آفرینی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو