نمونه قرارداد کارگزاری فروش زمین

قرارداد کارگزاری فروش زمین

کاربرد قرارداد : پیگیری و معرفی و تبلیغ به منظور فروش زمین کارفرما توسط کارگزار. در صورتی که زمین توسط واحد فروش و یا عوامل دیگر کارفرما به فروش رسد هیچگونه حق الزحمه ای به این کارگزار تعلق نمی گیرد و ملاک تشخیص نحوه و عامل فروش نظر کارفرما است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد کارگزاری فروش زمین, دانلود قرارداد کارگزاری فروش زمین, تنظیم قرارداد کارگزاری فروش زمین, فروش قرارداد کارگزاری فروش زمین, قرارداد کارگزاری فروش زمین

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کارگزاری و بازاریابی فروش کالا نمونه قرارداد کارگزاری فروش آپارتمان نمونه قرارداد کارگزاری ساخت و ساز و بهره برداری از املاک نمونه قرارداد کارگزاری در نگهداری و بهره برداری از املاک نمونه قرارداد کارگزاری گشت‌های داخلی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو