نمونه قرارداد کاری شرکت های پیمانکار در کارخانه های ماشین سازی

قرارداد کاری شرکت های پیمانکار در کارخانه های ماشین سازی

کاربرد قرارداد: انجام خدمات درخواستی کارفرما در قسمت تعمیرات با تولید شرکت می باشد و کارگزار متعهد است که وظایف محوله را با رعایت مقررات و طبق شرح وظایف ابلاغ شده به ایشان، انجام دهد. محل انجام کار با توجه به موردی بودن فعالیت های شرکت، در هر محلی که کارفرما صلاح بداند می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد کاری شرکت های پیمانکار در کارخانه های ماشین سازی, دانلود قرارداد کاری شرکت های پیمانکار در کارخانه های ماشین سازی, تنظیم قرارداد کاری شرکت های پیمانکار در کارخانه های ماشین سازی,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ ماده ۱۰قانون مدنی آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان نظر قرآن کریم در نوشتن قرارداد فسخ قرارداد چگونه است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پنل ارسال پیام کوتاه نمونه قرارداد فروش خدمات میزبانی وب نمونه قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد نمونه قرارداد خرید کالا نمونه قرارداد مشاوره حقوقی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو