نمونه قرارداد کار (دائم- موقت)

قرارداد کار (دائم- موقت)

کاربرد قرارداد: این قرارداد به موجب ماده (۱۰) قانون کار جمهوری اسلامی ایران و تبصره (۳) الحاقی به ماده (۷) قانون کار موضوع بند (الف)ماده (۸) قانون رفع برخی از موانع تولید و سرمایه گذاری صنعتی مصوب ۲۵/۸/۱۳۸۷ تشخیص مصلحت نظام بین کارفرما و کارگر(کارمند) منعقد می شود . طرفین انجمن صنفی کارفرمایان دفاتر خدمات ارتباطی حوزه اداره کار و امور اجتماعی محل کار را به عنوان داوری جهت حل و فصل مخاصمات و اختلافات، احتمالی فی مابین تعیین نمودند. حق هر گونه مراجعه و اعلام شکایت، اقامه دعوی و مانند آن پیش از مراجعه به داور و صدور رای داوری، از طرفین به طور کلی سلب و ساقط گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد کار (دائم- موقت), قرارداد کار, قرارداد کار ساعتی, قرارداد کاری, قرارداد کار موقت, قرارداد کارگری, قرارداد کاری بین دو نفر, قرارداد کار معین چیست, قرارداد کارگزاری, قرارداد کار مشخص,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار آزمایشی و موقت نمونه قرارداد کار عضویت هنرمندان نمونه قرارداد تامین نیروی کارگری نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد کار دائم

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو