نمونه قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد

قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد

کاربرد قرارداد: عبارت است از اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای مطابق استاندارد. مربیان مورد نظر معرفی شده از سوی مجری جهت اجرای دوره مذکور می بایستی حائز شرایط لازمه از جمله کارت مربیگری حرفه مربوطه باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد, دانلود قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد, فرم قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حق التحقیق نمونه قرارداد برگزاری همایش علمی نمونه قرارداد همکاری در اجرای فعالیت‌ پژوهشی نمونه قرارداد برگزاری سمینار نمونه قرارداد تحقیقاتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو