نمونه قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد

قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد

کاربرد قرارداد: عبارت است از اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای مطابق استاندارد. مربیان مورد نظر معرفی شده از سوی مجری جهت اجرای دوره مذکور می بایستی حائز شرایط لازمه از جمله کارت مربیگری حرفه مربوطه باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد, دانلود قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد, فرم قرارداد گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات با آموزشگاههای آزاد,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد آموزشهای حین کار نمونه قرارداد اجرای طرح پژوهشی نمونه قرارداد اجرای طرح های تحقیقاتی – اشخاص حقیقی نمونه قرارداد اجرای برنامه های آموزشی توسط موسسه آموزشی نمونه قرارداد آموزش شنا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو