نمونه قرارداد گشت های خارج از کشور

قرارداد گشت های خارج از کشور

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک توافق کلی مابین دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سیاحتی با مسافرین است که در آن مشخصات طرفین و وظایف انها در این قرارداد بصورت مفصل و مشروح آمده. مسئولیت های دفتر جهت تاخیرات احتمالی و همچنین زمان های لازم جهت حضور و خروج مسافر در فرودگاه و میزان بار همراه، مشخصات همراهان در قرارداد بصورت مفصل ذکر شده. یک قرارداد کامل در این حوزه می باشد. همچنین خسارات ناشی از ابطال تور، تاخیر در برگزاری تور، تاخیر در حضور در فرایند تور بصورت مفصل ذکر شده که قابل کاربرد در شرکت های مسافرتی و خدمات جهانگردی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد گشت های خارج از کشور, دانلود قرارداد گشت های خارج از کشور, تنظیم قرارداد گشت های خارج از کشور, قرارداد گشت های خارج از کشور, متن قرارداد گشت های خارج از کشور, فرم قرارداد گشت های خارج از کشور,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد سفر زیارتی عتبات مقدسه عراق بین کارگزار عامل و زائر نمونه قرارداد خدمات راجع به اسکان و پذیرائی میهمانان خارجی نمونه قرارداد بلیط‌های داخلی به صورت شناور (STOCK TRANCER) نمونه قرارداد مسافرت خارجی با تور نمونه قرارداد خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو