نمونه مبایعه نامه اتومبیل

نمونه مبایعه نامه اتومبیل

کاربرد قرارداد: معامله یک دستگاه اتومبیل که به رویت خریدار رسیده است. خریدار اتومیل مورد معامله را به رویت و تایید تعمیرگاه خصوصی رسانده است. اتومبیل مورد معامله هیچ گونه تصادفی نداشته و در هیچ جای بدنه آن رنگ و نقاشی و صافکاری نشده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه اتومبیل, مبایعه نامه اتومبیل, مبایعه نامه خودرو, مبایعه نامه خودرو pdf, مبایعه نامه خودرو doc, مبایعه نامه ماشین آلات, مبایعه نامه خودرو word, فرم مبایعه نامه اتومبیل,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه قطعی خودرو نمونه قرارداد بیع خرید زمین نمونه قرارداد بیع زمین واگذاری مسکن و شهرسازی نمونه مبایعه نامه اتومبیل مبایعه نامه قطعی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو