نمونه مبایعه نامه املاک

مبایعه نامه املاک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک مبایعه نامه فروش و نقل و انتقال اموال غیرمنقول و ثبت شده می باشد که یک فرمت استاندارد و متناسب در این حوزه است و فیمابین افراد و اشخاص قابل تنظیم است . تمام شروط و تعهدات فی مابین ضروری و لازم در انجام معامله و فروش و خرید املاک در این قرارداد امده  است. توصیه می شود این قرارداد با دقت کامل و با ذکر دقیق مشخصات ملک، توضیحات و ملحقات به ملک و همچنین تعهدات مالی طرفین بصورت کامل و با توضیحات مفصل ذکر شود. شروط فسخ در این قرارداد آمده و لازم است که طرفین مجددا هم آن را بررسی کنند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه املاک, دانلود مبایعه نامه املاک, تنظیم مبایعه نامه املاک, فرم مبایعه نامه املاک, متن مبایعه نامه املاک, مبایعه نامه املاک,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد بیع یک باب منزل مسکونی بیع نامه واگذاری نمونه مبایعه نامه قطعی یک پلاک ثبتی نمونه مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول ثبتی نمونه قرارداد واگذاری امتیاز زمین از طرف تعاونی مسکن به اعضاء

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو