نمونه مبایعه نامه فروش آپارتمان

مبایعه نامه فروش آپارتمان

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد چالاک به منظور فروش املاک مسکونی، تجاری و اداری و اراضی می باشد. شرایط فسخ، تعهدات طرفین ، شیوه پرداخت و کمیت و کیفیت و حدود اربعه املاک در این قرارداد بصورت کامل آمده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش آپارتمان, دانلود مبایعه نامه فروش آپارتمان, تنظیم مبایعه نامه فروش آپارتمان, مبایعه نامه فروش آپارتمان, مبایعه نامه فروش آپارتمان, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد بیع قطعی منقول یک دستگاه اتومبیل سواری نمونه قرارداد واگذاری امتیاز زمین از طرف تعاونی مسکن به اعضاء مبایعه نامه توام با رهن نمونه مبایعه نامه آپارتمان نمونه قرارداد بیع قطعی ملک(منزل/آپارتمان)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو