نمونه مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث

مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور خرید و فروش وسائط نقلیه، خودرو، وسایل سنگین در نمایشگاه ها و فروشگاه های فروش خودرو می باشد. یک قرارداد متناسب و کامل در حوزه معاملات خودرو می باشد. در این قرارداد تمام تعهدات طرفین که در معامله وسایل نقلیه ضروری است و باید به آن پرداخته و تعیین تکلیف شود مشخص شده و یک نمونه استاندارد از این نوع مبایعه نامه می باشد. این قرارداد با وراث مالک تنظیم می شود و به منظور فروش اتومبیل شخص فوت شده توسط وراث، قابل استفاده است. البته لازمه تنظیم این قرارداد صدور گواهی حصر وراثت است و افراد قبل از معامله و تنظیم این قرارداد باید گواهی حصر وراثت را اخذ کرده باشند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب  و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث, دانلود مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث, تنظیم مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث, مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه املاک نمونه قرارداد فروش کارخانه نمونه قرارداد واگذاری آپارتمان در مجتمع های تعاونی ساز نمونه مبایعه نامه نمونه مبایعه نامه خودرو

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو