نمونه مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول

مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک مبایعه نامه فروش و نقل و انتقال اموال غیرمنقول و ثبت شده می باشد که یک فرمت استاندارد و متناسب در این حوزه است و فیمابین افراد و اشخاص قابل تنظیم است . تمام شروط و تعهدات فی مابین ضروری و لازم در انجام معامله و فروش و خرید املاک در این قرارداد امده  است. توصیه می شود این قرارداد با دقت کامل و با ذکر دقیق مشخصات ملک، توضیحات و ملحقات به ملک و همچنین تعهدات مالی طرفین بصورت کامل و با توضیحات مفصل ذکر شود. شروط فسخ در این قرارداد آمده و لازم است که طرفین مجددا هم آن را بررسی کنند. این مبایعه نامه یک مبایعه نامه بصورت کامل و مفصل می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول, دانلود مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول, تنظیم مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول, فرم مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه آپارتمان نمونه بیع نامه واگذاری زمین تجاری نمونه بیع نامه زمین نمونه مبایعه نامه فروش املاک (مختصر) مبایعه نامه پلاک ثبتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو