نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن

مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک مبایعه نامه فروش اموال منقول و غیرمنقول منصوبه یا متعلق به یک کارخانه/کارگاه/ شرکت تولیدی می باشد که همزمان با انتقال اموال و تعیین تعهدات مالی و تعهدات اجرایی طرفین، ضمن قرارداد تمام اموال پس از فروش به خریدار در رهن فروشنده قرار می گیرد تا پس از تسویه حساب خریدار، فک رهن شود و به وی منتقل شود. یک نمونه قرارداد پیشنهادی برای انجام این گونه معاملات است و از ضمانت اجرا قرارداد رهنی نیز برخوردار است. اما توصیه می شود این قرارداد بدون داوری تنظیم شود در این قرارداد عنوان داوری آمده و از فرآیند حل اختلاف بصورت داوری استفاده می شود. لاکن توصیه ما این است که این قرارداد بدون داوری تنظیم شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن, دانلود مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن, تنظیم مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه فروش املاک (مختصر) نمونه مبایعه نامه خودرو نمونه مبایعه نامه املاک نمونه قرارداد ودیعه ملک بیع نامه واگذاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو