نمونه مبایعه نامه قطعی فروش زمین

مبایعه نامه قطعی فروش زمین

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مختصر راجع به فروش قطعات زمین قبل از تفکیک توسط شرکت های تعاونی مسکن می باشد . در این قرارداد مقرر شده که با فروش یک قطعه زمین بمساحت مشخص بعد از تفکیک و انجام پرداخت عوارض به خریدار تحویل داده شود و انتقال سند رسمی صورت پذیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه قطعی فروش زمین, دانلود مبایعه نامه قطعی فروش زمین, تنظیم مبایعه نامه قطعی فروش زمین, فرم مبایعه نامه قطعی فروش زمین, مبایعه نامه قطعی فروش زمین, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید ملک نمونه قرارداد واگذاری آپارتمان مسکونی نمونه مبایعه نامه املاک مبایعه نامه مصالح ساختمانی و تحویل آن در محل کار نمونه مبایعه نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو