نمونه مبایعه نامه قطعی فروش زمین

مبایعه نامه قطعی فروش زمین

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مختصر راجع به فروش قطعات زمین قبل از تفکیک توسط شرکت های تعاونی مسکن می باشد . در این قرارداد مقرر شده که با فروش یک قطعه زمین بمساحت مشخص بعد از تفکیک و انجام پرداخت عوارض به خریدار تحویل داده شود و انتقال سند رسمی صورت پذیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه قطعی فروش زمین, دانلود مبایعه نامه قطعی فروش زمین, تنظیم مبایعه نامه قطعی فروش زمین, فرم مبایعه نامه قطعی فروش زمین, مبایعه نامه قطعی فروش زمین, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش آپارتمان نمونه قرارداد واگذاری آپارتمان در مجتمع های تعاونی ساز نمونه مبایعه نامه شهرداری با مالکین نمونه مبایعه نامه فروش املاک (مختصر) نمونه مبایعه نامه ( وکالتی )

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو