نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک

مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک مبایعه نامه فروش و نقل و انتقال اموال غیرمنقول و ثبت شده می باشد که یک فرمت استاندارد و متناسب در این حوزه است و فیمابین افراد و اشخاص قابل تنظیم است . تمام شروط و تعهدات فی مابین ضروری و لازم در انجام معامله و فروش و خرید املاک در این قرارداد امده  است. توصیه می شود این قرارداد با دقت کامل و با ذکر دقیق مشخصات ملک، توضیحات و ملحقات به ملک و همچنین تعهدات مالی طرفین بصورت کامل و با توضیحات مفصل ذکر شود. شروط فسخ در این قرارداد آمده و لازم است که طرفین مجددا هم آن را بررسی کنند. این قرارداد قابل استفاده در بنگاه های معاملات و املاکی های مختلف می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب  و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک, دانلود مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک, تنظیم مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه بیع نامه زمین نمونه مبایعه نامه نمونه قرارداد بیع یک باب منزل مسکونی نمونه مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث نمونه مبایعه نامه املاک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو