نمونه مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی

مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واگذاری اراضی زراعی بصورت سهم مشاعی از پلاک ثبتی می باشد. در این قرارداد چون بصورت مشاع و آن هم سهم مشاعی از اراضی به خریدار واگذار می گردد مختصات، حد و حدود اربعه به صورت کامل مشخص گردیده ملحقات متصله، منفصله بصورت کامل، چاه آب مشخص شده و تمام شرایط پرداخت، انتقال و بهره برداری از آن و ملحقات آن مشخص و احصار شده است. این قرارداد یک نمونه قرارداد کامل در حوزه واگذاری زمین های مشاعی کشاورزی بصورت سهمی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی, دانلود مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی, تنظیم مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش قطعی یک باب خانه مسکونی نمونه قرارداد بیع قطعی سه دانگ مشاع از شش دانگ یک باب منزل مسکونی نمونه قرارداد ودیعه ملک نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن نمونه مبایعه نامه املاک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو