نمونه مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی

مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واگذاری اراضی زراعی بصورت سهم مشاعی از پلاک ثبتی می باشد. در این قرارداد چون بصورت مشاع و آن هم سهم مشاعی از اراضی به خریدار واگذار می گردد مختصات، حد و حدود اربعه به صورت کامل مشخص گردیده ملحقات متصله، منفصله بصورت کامل، چاه آب مشخص شده و تمام شرایط پرداخت، انتقال و بهره برداری از آن و ملحقات آن مشخص و احصار شده است. این قرارداد یک نمونه قرارداد کامل در حوزه واگذاری زمین های مشاعی کشاورزی بصورت سهمی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی, دانلود مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی, تنظیم مبایعه نامه واگذاری سهم مشاعی از اراضی زراعی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن مبایعه نامه نمونه مبایعه نامه فروش اتومبیل با وراث نموه قرارداد واگذاری آپارتمان نمونه قرارداد بیع قطعی منقول یک دستگاه اتومبیل سواری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو