نمونه موافقت نامه خدمات مشاوره

موافقت نامه خدمات مشاوره

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک نمونه قرارداد کامل از واگذاری بخشی از خدمات مشاوره به اشخاص ثالث، اعم از حقیقی یا حقوقی است که مورد تأیید کارفرما نیز قرار گرفته باشد. در این قرارداد تعهدات طرفین، نظارت و مواردی که باعث فسخ قرارداد می شود، ختم قرارداد، خسارت تاخیر در انجام قرارداد و نسخ آن بطور کامل و واضح بیان شده است. این قرارداد یک نمونه کامل از قراردادهای خدمات مشاوره می باشد.  

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه موافقت نامه خدمات مشاوره, دانلود موافقت نامه خدمات مشاوره, تنظیم موافقت نامه خدمات مشاوره, فرم موافقت نامه خدمات مشاوره,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه موافقتنامه خرید دیزل ژنراتور نمونه موافقتنامه ساخت و تکمیل پروژه اداری- تجاری تفاهم نامه مشارکت اجرایی و ساخت و ساز در پروژه تجاری مسکونی نمونه موافقت نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو