نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا

نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد حق العملکاری به منظور واردات کالا از طریق مبادی قانونی گمرکی از خارج از کشور می باشد و در این قرارداد ترخیص کار یا وارد کننده حرفه ای کالا به نمایندگی از خریدار، کالا را وارد می کند و تحویل خریدار می دهد. در مقابل حق العمکاری مناسبی را متناسب با تناژ بار خریداری شده دریافت می کند. این قرارداد یک نمونه متناسب، مختصر و مفید جهت توافق فیمابین ترخیص کارها و حق العملکاران گمرکی و تولیدکنندگان حرفه ای برای واردات کالا برای اشخاص حقیقی، حقوقی و دولتی می باشد که تخصص کافی و لازم را در حوزه واردات کالا و ترخیص آن ندارند. توصیه می شود از این قرارداد در کنار عنوان ترخیص کار یا قراردادهای ترخیص کالا استفاده شود

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا, دانلود نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا, تنظیم نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا, نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حق العمل کاری نمونه قرارداد حق العمل کاری خرید، فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات نمونه قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی نمونه قرارداد حق العمل کاری نمونه قرارداد حق العمل کاری (عملیات بازرگانی، خرید اقلام)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو