صورتجلسه توافق مشروط بر اقاله قرارداد مشارکت در ساخت

صورتجلسه توافق مشروط بر اقاله قرارداد مشارکت در ساخت

کاربرد قرارداد:  این صورتجلسه به منظور اقاله یک قرارداد مشارکت تنظیم می شود. یک نمونه مناسب از توافق مجدد طرفین قرارداد به منظور اقاله یا ابطال یا فسخ قراردادهای فیمابین می باشد. در صورتی که به هر جهت هر یک از قراردادهای فیمابین با توافق طرفین، قصد و نیت طرفین مبنی بر پایان یافتن آن و انفساخ آن یا اقاله آن قرار گیرد این نوع صورتجلسه لازم هست که تعهدات طرفین بابت تسویه حساب، بازگرداندن اسناد تجاری، وجوه اخذ شده از طرفین به طرف مقابل و تعهدات و اتفاقات احتمالی که باید در راستای اجرایی شدن فرآیند اقاله و اتمام قرارداد واقع شود در آن ذکر شود. این صورتجلسه یک نمونه خوب و استاندارد و متناسب هست. البته این قرارداد یک صورتجلسه مشروط است در صورتی که طرف مقابل شروط را اجرا کند قرارداد اقاله می شود که از نظر حقوقی بلامانع است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

صورتجلسه توافق مشروط بر اقاله قرارداد مشارکت در ساخت, دانلود صورتجلسه توافق مشروط بر اقاله قرارداد مشارکت در ساخت, تنظیم صورتجلسه توافق مشروط بر اقاله قرارداد مشارکت در ساخت, فرم صورتجلسه توافق مشروط بر اقاله قرارداد مشارکت در ساخت,

مقالات مرتبط

فسخ قرارداد چگونه است ؟ حل اختلاف به شیوه داوری قرارداد مختصر باشد یا مفصل ؟ نوشتن قرارداد، یک ضرورت قرارداد یک طرفه

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید یک دستگاه باسکول نمونه قرارداد کلیه خدمات شهری مربوط به پاکیزگی، رفت و روب و جمع آوری زباله نمونه قرارداد پیمانکاری حمل و نصب و راه اندازی دستگاه مرکز تلفن دیجیتالی نمونه قرارداد مطالعات کشاورزی- اقتصادی- اجتماعی طرح تامین آب نمونه قرارداد توسعه گردشگری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو