نمونه قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای

قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور ارائه خدمات استفاده از اینترنت با دریافت دستگاه های ماهواره ای و همچنین فروش اشتراک ارتباط ماهواره ای اعم از اعتبارات ماهواره ای به منظور دریافت دیتا یا ارسال دیتا به ماهواره با شرکت های نماینده ارائه کننده این خدمات دارای مجوز صلاحیت در کشور می باشد. در این قرارداد مشخصات فنی، نوع ماهواره ارتباطی ، باندهای ارتباطی، شیوه های فنی فیمابین، پروتکل های لازم همچنین مدت و مبلغ قرارداد، روش های پرداخت، تعهدات ارائه کننده خدمات مبنی بر جابجایی ایستگاه ها و تعهدات دیگری در حوزه ارائه سرویس بصورت شبانه روزی، شیوه های رفع ایراد ،شیوه های ارتباطی فیمابین پیش بینی شده. همچنین تعهدات استفاده کننده از خدمات ماهواره ای بابت عدم سوءاستفاده از آنها و اخذ مجوزات لازم، تامین و تضمین برق و مکان برای نصب ایستگاه و خریدتجهیزات لازم در این قرارداد پیش بینی شده است. ضمانت های حسن انجام تعهدات برای طرفین، اصلاح و بازبینی قرارداد، روش های حل اختلاف، همچنین دستگاه نظارت بر قرارداد در این قرارداد امده است. در پیوست قرارداد کیفیت خدمات فیمابین sla و مشخصات شبکه های ماهواره بصورت مفصل امده و ریز تعهدات و پروتکل های فنی فیمابین در ان دیده شده. یک قرارداد کامل، جامع و متناسب در حوزه استفاده از خدمات شبکه های ماهواره ای است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای, دانلود قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای, تنظیم قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای, فرم قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای, فروش قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای, قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استفاده از امتیاز و لیسانس و بهره برداری از نرم افزار نمونه قرارداد مراحل ایجاد یک وب سایت (طراحی تارنمایی) نمونه قرارداد اشتراک خدمات اینترنت پر سرعت نمونه قرارداد ارائه هاست و دامین و نرم افزار فروشگاهی مخصوص بر روی اینترنت و پشتیبانی آن نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو