نمونه قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل

قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل

کاربرد قرارداد: عبارت است از ساخت ، تهیه و تحویل موضوع قرارداد طبق نمونه ممهور و امضاء شده موجود در بایگانی متعهد له که نوع و مشخصات فنی آن بر اساس همین قرارداد می‌باشد و هنگام تحویل موضوع قرارداد می بایستی با نمونه و مشخصات مزبور کاملاً مطابقت داشته باشد و چنانچه پس از تحویل خلافی مشاهده شود متعهد موظف به جبران خسارت وارده در این رابطه می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل, دانلود قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل, تنظیم قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل, فرم قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل,

مقالات مرتبط

چه وقت در قراردادهای خود مشاوره بگیریم ؟ تنظیم قرارداد یک امر «فرمالیته» یا یک ضرورت نکات مهم برای راه اندازی شراکتی یک مغازه یا یک کسب و کار کوچک قرارداد، موجود زنده نمونه قرارداد چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره فضا و ثبت دامنه در سرور انتخاب شده بر روی شبکه اینترنت نمونه قرارداد اجرای عملیات محوطه سازی، سیستم روشنایی، شبکه های آب نمونه قرارداد انجام خدمات مشاوره، نظارت عالیه پروژه نمونه قرارداد نظارت بر اجرای ساختمان نمونه قرارداد اجرایی تهیه و ساخت و نصب درب های چوبی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو