نمونه قرارداد واگذاری خدمات تامین نیروی انسانی و تنظیف

قرارداد واگذاری خدمات تامین نیروی انسانی و تنظیف

کاربرد قرارداد : این قرارداد  به منظور ارائه خدمات پشتیبانی و تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت ها از طریق شرکت های خدماتی می باشد. کاربرد آن واگذاری امر پشتیبانی شرکت ها و خدمات عمومی اعم از نظافت، رانندگی، نامه رسانی، تعمیر و نگهداری به شرکت های پیمانکار به جهت صرفه جویی در منابع واگذاری مسئولیت های ناشی از تامین نیروی انسانی به اشخاص ثالث می باشد. یک نمونه متناسب به جهت خرید این گونه خدمات می باشد.در این قرارداد شرایط مالی پرداخت، تصمیمات لازم به جهت اجرای قرارداد، شرایط ناظر بر رعایت پارامترهای نیروی انسانی و نکات اساسی حقوقی لازم در استفاده از این نوع قراردادها لحاظ گردیده است.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۱۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری خدمات تامین نیروی انسانی و تنظیف, دانلود قرارداد واگذاری خدمات تامین نیروی انسانی و تنظیف, تنظیم قرارداد واگذاری خدمات تامین نیروی انسانی و تنظیف, قرارداد واگذاری خدمات تامین نیروی انسانی و تنظیف,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ چگونه مشخصات افراد را در قراردادها بنویسیم با چه کسی نمی شود قرارداد بست؟(حجر،ورشکسته،فضولی) قرارداد یک طرفه فسخ قرارداد چگونه است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اتصال نامتقارن به شبکه اینترنت برای مشترکین چند کاربره (شبکه محلی) و محیط مخابراتی L.L نمونه قرارداد اعطای تسهیلات مالی نمونه قرارداد جعاله ضمانتی تعمیر منزل مسکونی نمونه مبایعه نامه فروش املاک (مختصر) نمونه قرارداد فروش اتومبیل

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو