نمونه قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما

قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما

کاربرد قرارداد: عبارت است از مکانیزاسیون سیستم آموزشی شرکت کارفرما براساس نرم افزار. کارفرما با رعایت کلیه حقوق معنوی نرم افزار فقط در چارچوب مجوزهایی که در اختیار دارد از نرم افزار و کلیه منابع برنامه نویسی آن استفاده می نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما, دانلود قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما, تنظیم قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تأمین، بازاریابی، نصب، آموزش و پشتیبانی دستگاه پایانه فروش نمونه قرارداد ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار نمونه قرارداد نصب و راه اندازی و آموزش نرم افزار اتوماسیون نمونه قرارداد طراحی صفحات وب نمونه قرارداد پشتیبانی و نگهداری سیستم نوبت دهی خودکار در ادارات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو