نمونه قرارداد برنامه نویسی و طراحی وب سایت

 قرارداد برنامه نویسی و طراحی وب سایت

کاربرد قرارداد:عبارت است از طراحی قالب گرافیکی ، برنامه نویسی و نصب و راه اندازی سیستم فروشگاه دهی با توجه به مستندات و داکیومنتهای پیوست به این قرارداد. با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی ، سئو قوی و بهینه سازی در جستجوگرهایی از قبیل Google ، Yahoo ، Bing .

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات:این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF , WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد برنامه نویسی و طراحی وب سایت, قرارداد طراحی وب سایت, قرارداد طراحی وب, نمونه قرارداد طراحی وب سایت, فرم قرارداد طراحی وب سایت, تنظیم قرارداد برنامه نویسی وب,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید نرم افزار ارتقاء و پشتیبانی سیستم نمونه قرارداد هاستینگ فضای وب نمونه قرارداد فروش خدمات میزبانی وب نمونه قرارداد طراحی وب سایت نمونه قرارداد طراحی وب سایت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو