نمونه قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی

 قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی

کاربرد قرارداد: این قرارداد بین طرف اول به عنوان کارفرما و طرف دوم بعنوان مشاور بسته می شود. که مشاور متعهد می شود خدماتی از قبیل مشاوره طراحی سایت و طراحی ساختمانهای مورد نیاز را برعهده بگیرد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۹ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی, دانلود قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی, تنظیم قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد آرشیتکت ساختمان نمونه قرارداد اجرای سقف دامپا نمونه قرارداد اجرایی سازه آسانسور نمونه قرارداد انجام نظارت معماری از طرف شهرداری نمونه قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو