نمونه قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی

 قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی

کاربرد قرارداد: این قرارداد بین طرف اول به عنوان کارفرما و طرف دوم بعنوان مشاور بسته می شود. که مشاور متعهد می شود خدماتی از قبیل مشاوره طراحی سایت و طراحی ساختمانهای مورد نیاز را برعهده بگیرد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۹ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی, دانلود قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی, تنظیم قرارداد طراحی و تهیه نقشه های پلان جانمایی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مونتاژ، جوشکاری، نصب نمونه قرارداد اجرتی نصب پوشش سوله نمونه قرارداد اجرای سقف تیرچه و فوم نمونه قرارداد نظارت بر کارهای ساختمانی نمونه قرارداد فروش بتن

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو