نمونه قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما

 قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما

کاربرد قرارداد: این قرارداد بین دو طرف قرارداد (کارفرما و پیمانکار) بسته می شود که اجرای عملیات تأسیسات برقی و مکانیکی آب نما را در بر می گیرد. بطوری که هر دو طرف قرارداد تعهداتی دارند و باید به آنها پایبند باشند. در صورتی که از آن تعهدات سرباز زنند نزد شخص مورد اعتماد دو طرف مورد بررسی و پیگیری قرار خواهند گرفت.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما, دانلود قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما, تنظیم قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما, فروش نمونه قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی کرسی چینی نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری نمونه قرارداد اجرایی نصب و راه اندازی آسانسور نمونه قرارداد اجرایی لوله کشی و تاسیسات مکانیکی نمونه قرارداد اجرایی دیوارهای کناف

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو