نمونه قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی

 قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی

 

کاربرد قرارداد: در این قرارداد پیمانکار باید جوشکاری کامل پروژه را مطابق نقشه ، مشخصات و دستورات کارفرما انجام دهد. کلیه عوامل پیمانکار شامل کارگران و استادکاران باید مورد تائید کارفرما و ملزم به رعایت مقررات کارگاه باشند .

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی, دانلود قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی, تنظیم قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی, فروش قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی لوله کشی و تاسیسات مکانیکی نمونه قرارداد لوله کشی روی زمین نمونه قرارداد اجرای سقف تیرچه و فوم نمونه قرارداد فروش بتن نمونه قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو