نمونه قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ

 

sazeh-felezy

کاربرد قرارداد: در این قرارداد پیمانکار، کار اجرای سازه فلزی و زیرسازی جهت نمای ساختمان جدیدالاحداث و اجرای نمای سنگ به صورت خشکه چینی بر روی سازه فلزی توسط پیچ سازه پین دار دو مهره را مطابق با نقشه، مشخصات و دستورات کارفرما انجام می دهد. همچنین خرید تمام مصالح بر عهده پیمانکار می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ, دانلود قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ, تنظیم قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ, قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی ساخت پنجره های upvc نمونه قرارداد برشکاری، خم کاری، بستن و نصب آرماتور آجدار نمونه قرارداد مونتاژ، جوشکاری، نصب نمونه قرارداد مدیریت طرح و پیمان نمونه قرارداد اجرای ساختمان بدون مصالح یا دستمزدی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو