نمونه قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ

 

sazeh-felezy

کاربرد قرارداد: در این قرارداد پیمانکار، کار اجرای سازه فلزی و زیرسازی جهت نمای ساختمان جدیدالاحداث و اجرای نمای سنگ به صورت خشکه چینی بر روی سازه فلزی توسط پیچ سازه پین دار دو مهره را مطابق با نقشه، مشخصات و دستورات کارفرما انجام می دهد. همچنین خرید تمام مصالح بر عهده پیمانکار می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ, دانلود قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ, تنظیم قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ, قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد طراحی معماری یک ساختمان ویلایی نمونه قرارداد احداث اسکلت بتونی نمونه قرارداد اجرایی تاسیسات مکانیک نمونه قرارداد اجرایی تاسیسات برق ساختمان نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو