نمونه قرارداد اجرای دیوارکشی

قرارداد اجرای دیوارکشی

 

کاربرد قرارداد: این قرارداد برای کسانی که می خواهند ساختمان سازی کنند یا مدیر پروژه ای هستند و یا می خواهند پیمان یک سازه را بر عهده بگیرند کارایی بالایی دارد و بین کارفرما و پیمانکار منعقد می شود. پیمانکار موظف است عملیات دیوارکشی را طبق مشخصات معین شده در مدت زمان تعیین شده انجام دهد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۲صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای دیوارکشی, دانلود قرارداد اجرای دیوارکشی, تنظیم نمونه قرارداد اجرای دیوارکشی, فروش نمونه قرارداد اجرای دیوارکشی, قرارداد اجرای دیوارکشی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی کرسی چینی نمونه قرارداد طراحی و نظارت بر اجراء دکوراسیون داخلی نمونه قرارداد مونتاژ، جوشکاری، نصب نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری نمونه قرارداد اجرایی نصب کناف

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو