نمونه قرارداد اجرای شیشه دو جداره

 قرارداد اجرای شیشه دو جداره

 

کاربرد قرارداد: در این قرارداد پیمانکار  کار تهیه و نصب  شیشه های دوجداره در پنجره های فلزی و آلومینیومی ساختمان مشخص شده را انجام می دهد. کنترل و تایید کیفیت شیشه و کار اجرا شده باید مطابق با نقشه ها و نمونه های ارائه شده و دستور  مهندس ناظر و کارفرما باشد. مشخصات شیشه های دو جداره مصرفی باید در قرارداد مشخص شود.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۷صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای شیشه دو جداره, دانلود قرارداد اجرای شیشه دو جداره, تنظیم قرارداد اجرای شیشه دو جداره, فروش قرارداد اجرای شیشه دو جداره, قرارداد اجرای شیشه دو جداره,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد لوله کشی روی زمین نمونه قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان نمونه قرارداد طراحی داخلی و صنایع دستی نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری نمونه قرارداد اجرایی تاسیسات برق ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو