نمونه قرارداد اجرای کامل سیستم دوربین مداربسته

قرارداد اجرای کامل سیستم دوربین مداربسته

 

کاربرد قرارداد: در قرارداد اجرای دوربین مداربسته مجری موظف است طی مدت زمان مشخص شده در قرارداد در قبال حق الزحمه دریافتی از کارفرما دوربین مداربسته را نصب و اجرا کند به طوری که خروجی بصورت ip در اینترنت قابل مشاهده باشد و کلیه موارد مربوط به نحوه استفاده از سیستم دوربین مدار بسته را به یک نفر بطور کامل آموزش دهد. و کلیه تجهیزات تا تسویه کامل به صورت امانی نزد کارفرما باقی می ماند.

 توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای کامل سیستم دوربین مداربسته, دانلود قرارداد اجرای کامل سیستم دوربین مداربسته, تنظیم قرارداد اجرای کامل سیستم دوربین مداربسته, قرارداد اجرای کامل سیستم دوربین مداربسته,

مقالات مرتبط

معرفی قرارداد جعاله نکات مهم در تنظیم قراردادهای طراحی سایت قدیم مردم حرفشون حرف بود اصل آزادی قراردادها نمونه قرارداد چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تعمیرات و نگهداری تاسیسات نمونه قرارداد واگذاری فعالیت های پشتیبانی و خدمات بسته بندی فرآورده های تولیدی نمونه قرارداد پروژه ای طراحی سایت نمونه قرارداد سرمایه گذاری در ساخت با امکان تبدیل به پیش فروش آپارتمان نمونه قرارداد استقرار تجهیزات مخابراتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو