نمونه قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان

قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان

 

کاربرد قرارداد: در قرارداد سفیدکاری ساختمان، پیمانکار باید کار گچ کاری و سفیدکاری ساختمان تعیین شده در قرارداد را با دقت و کیفیت مطلوب و مطابق با نقشه انجام دهد که در پایان توسط مهندس ناظر تایید می شود. آماده سازی مصالح به عهده مالک می‌باشد و تهیه وسایل و ابزار کار به عهده پیمانکار می‌باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان, دانلود قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان, تنظیم قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان, قرارداد سفیدکاری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات مهندسی طراحی و پیگیری تصویب طرح نمونه قرارداد فونداسیون پمپ های مربوط به مخازن ذخیره نمونه قرارداد قالب بندی نمونه قرارداد اجرایی نصب کناف نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو