نمونه قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان

قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان

 

کاربرد قرارداد: در قرارداد سفیدکاری ساختمان، پیمانکار باید کار گچ کاری و سفیدکاری ساختمان تعیین شده در قرارداد را با دقت و کیفیت مطلوب و مطابق با نقشه انجام دهد که در پایان توسط مهندس ناظر تایید می شود. آماده سازی مصالح به عهده مالک می‌باشد و تهیه وسایل و ابزار کار به عهده پیمانکار می‌باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان, دانلود قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان, تنظیم قرارداد اجرای گچ و خاک و سفیدکاری ساختمان, قرارداد سفیدکاری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرتی نصب پوشش سوله نمونه قرارداد اجرای دکوراسیون داخلی نمونه قرارداد اجرای ساختمان با مصالح نمونه قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر نمونه قرارداد آرشیتکت ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو