نمونه قرارداد اجرای سقف کاذب ساختمان

قرارداد اجرای سقف کاذب ساختمان

 

کاربرد قرارداد: در این قرارداد پیمانکار باید در ساختمان مشخص شده در قرارداد کار ساخت و ساز و اجرای سقف کاذب را انجام دهد. که کنترل و تایید کیفیت شیشه و کار اجرا شده مطابق با نقشه ها و نمونه های ارائه شده و دستور کارهای ابلاغی به عهده مهندس ناظر و کارفرما می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای سقف کاذب ساختمان, قرارداد اجرای سقف کاذب, قرارداد اجرای سقف کاذب کناف, نمونه قرارداد اجرای سقف کاذب, نمونه قرارداد اجرای سقف کاذب کناف,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نظارت بر کارهای ساختمانی نمونه قرارداد اجرایی تهیه و ساخت و نصب درب های چوبی نمونه قرارداد برق کاری نمونه قرارداد اجرای شیشه دو جداره نمونه قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو