نمونه قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون

 

قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون

کاربرد قرارداد:در این قرارداد پیمانکار آرماتوربندی فونداسیون بلوک های مشخص شده در قرارداد را طبق نقشه و مشخصات و دستور کارهای صادره از طرف کارفرما اجرا می کند. که به ازاء هر کیلو آرماتوربندی در اجرای فونداسیون، کارفرما مبلغ مشخص شده ای را به پیمانکار پرداخت می کند. همچنین اگر پیمانکار کار بتن ریزی و ساخت بتن فونداسیون ها و سقف ها را نیز انجام دهد مبلغی به دستمزد او اضافه می شود.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون, دانلود قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون, تنظیم قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون, قرارداد اجرایی آرماتوربندی فونداسیون,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فونداسیون پمپ های مربوط به مخازن ذخیره نمونه قرارداد اجرایی فونداسیون و اسکلت بتونی قرارداد پیمان مدیریت ( فنی ، مالی ، اداری و اجرایی ) نمونه قرارداد احداث دایک حفاظتی نمونه قرارداد اجرای ساختمان(پیمان مدیریت)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو