نمونه قرارداد اجرایی آسانسور

 قرارداد اجرایی آسانسور 

کاربرد قرارداد:قرارداد اجرای آسانسور بدون تامین تجهیزات آسانسور از طرف پیمانکار است و فقط دستمزد بابت اجرا و نصب آسانسور لحاظ می گردد. پیمانکار ملزم است اجرای تعداد مشخص شده ای دستگاه آسانسور را با مشخصات اعلام شده طبق نقشه و مشخصات و دستور کارهای صادره از طرف کارفرما بر عهده بگیرد. این قرارداد بین دو طرف قرارداد (پیمانکار و کارفرما) منعقد می شود.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

 

نمونه قرارداد اجرایی آسانسور, دانلود قرارداد اجرایی آسانسور, تنظیم قرارداد اجرایی آسانسور, فروش قرارداد اجرایی آسانسور, قرارداد اجرایی آسانسور, خرید قرارداد اجرایی آسانسور,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اسکلت بتنی نمونه قرارداد خدمات طراحی و نظارت پروژه مسکونی نمونه قرارداد اجرتی نصب پوشش سوله نمونه قرارداد اجرایی ساخت پنجره های upvc نمونه قرارداد اجرایی نصب کناف

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو