نمونه قرارداد اجرایی اسکلت فلزی

 قرارداد اجرایی اسکلت فلزی

کاربرد قرارداد: این قرارداد برای کسانی که می خواهند ساختمان سازی کنند یا مدیر پروژه ای هستند و یا می خواهند پیمان یک سازه را بر عهده بگیرند کارایی بالایی دارد که بین کارفرما و پیمانکار در مدت زمان مشخصی منعقد می شود . پیمانکار موظف می شود اجرای اسکلت فلزی را بر عهده بگیرد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی اسکلت فلزی, دانلود قرارداد اجرایی اسکلت فلزی, تنظیم قرارداد اجرایی اسکلت فلزی, فروش قرارداد اجرایی اسکلت فلزی, قرارداد اجرایی اسکلت فلزی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای سفت کاری نمونه قرارداد طراحی، نظارت و اجراء دکوراسیون داخلی نمونه قرارداد برشکاری، خم کاری، بستن و نصب آرماتور آجدار نمونه قرارداد اسکلت بتنی نمونه قرارداد اجرایی تاسیسات مکانیک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو