نمونه قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر

قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر

کاربرد قرارداد:  در این نمونه قرارداد پیمانکار تعداد مشخص شده ای دستگاه آسانسور را طبق نقشه و مشخصات و دستور کارهای صادره از طرف کارفرما اجرا می کند. در این قرارداد امکان تهاتر دستمزد با واحدهای آپارتمانی اتی الاحداث وجود دارد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر, دانلود قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر, تنظیم قرارداد اجرایی آسانسور با دستمزد تهاتر, قرارداد اجرایی آسانسور,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای ساختمان بدون مصالح یا دستمزدی نمونه قرارداد اجرایی اسکلت فلزی نمونه قرارداد پیمان مدیریت ساختمان نمونه قرارداد اجرایی لوله کشی و تاسیسات مکانیکی نمونه قرارداد اجرای دیوارکشی مهمانسرا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو