نمونه قرارداد اجرایی اسکلت بتونی

قرارداد اجرایی اسکلت بتونی

کاربرد قرارداد: در قرارداد اجرایی اسکلت بتونی پیمانکار  اجرای عملیات اسکلت بتونی دارای دیوار و ستون بتونی و سقف تیر و دال شامل آرماتورمادهی ، قالمادهی و بتون ریزی در پروژه مورد نظر را  طبق نقشه و مشخصات و دستور کارهای صادره از طرف کارفرما انجام می دهد. این قرارداد بین کارفرما و پیمانکار منعقد می شود. و پیمانکار موظف به رعایت کلیه قوانین و مقررات فنی و بهداشت کار در رابطه با پرسنل اجرایی خود و افراد دیگر بوده و مسئول هرگونه حادثه احتمالی خسارت مالی و جانی و پرداخت دیه کارگران خود یا دیگران می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی اسکلت بتونی, قرارداد اسکلت بتنی, قرارداد اجرای اسکلت بتنی, نمونه قرارداد اسکلت بتنی, دانلود قرارداد اسکلت بتنی, دانلود نمونه قرارداد اسکلت بتنی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ساخت و نصب کلیه کانال های هوا، نصب دریچه ها نمونه قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی نمونه قرارداد فروش اقلام مورد نیاز جهت احداث کامل ساختمان اداری پروژه نمونه قرارداد مشاوره طراحی ابنیه نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو