نمونه قرارداد اجرایی اسکلت بتونی

قرارداد اجرایی اسکلت بتونی

کاربرد قرارداد: در قرارداد اجرایی اسکلت بتونی پیمانکار  اجرای عملیات اسکلت بتونی دارای دیوار و ستون بتونی و سقف تیر و دال شامل آرماتورمادهی ، قالمادهی و بتون ریزی در پروژه مورد نظر را  طبق نقشه و مشخصات و دستور کارهای صادره از طرف کارفرما انجام می دهد. این قرارداد بین کارفرما و پیمانکار منعقد می شود. و پیمانکار موظف به رعایت کلیه قوانین و مقررات فنی و بهداشت کار در رابطه با پرسنل اجرایی خود و افراد دیگر بوده و مسئول هرگونه حادثه احتمالی خسارت مالی و جانی و پرداخت دیه کارگران خود یا دیگران می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی اسکلت بتونی, قرارداد اسکلت بتنی, قرارداد اجرای اسکلت بتنی, نمونه قرارداد اسکلت بتنی, دانلود قرارداد اسکلت بتنی, دانلود نمونه قرارداد اسکلت بتنی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری نمونه قرارداد مدیریت فنی، پشتیبانی و مالی پروژه نمونه قرارداد طراحی و تهیه نقشه های تاسیسات اجرایی به وسیله مهندس مشاور نمونه قرارداد اسکلت بتنی نمونه قرارداد اجرای سفت کاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو