نمونه قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی

قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی

کاربرد قرارداد: در قرارداد خرید سنگ های ساختمانی، پیمانکار انواع سنگ های ساختمانی اعم از سنگ پله، نما، بدنه، کف و ...مورد نیاز پروژه های در دست احداث شرکت براساس نوع و مشخصات اعلامی از سوی شرکت خریداری می شود. و امکان تهاتر دستمزد با واحدهای آتی الاحداث وجود دارد. این قرارداد بین کارفرما و پیمانکار منعقد می شود.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات : این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی, قرارداد خرید سنگ ساختمانی, قرارداد خرید و فروش سنگ ساختمانی, نمونه قرارداد خرید سنگ ساختمانی, تنظیم قرارداد خرید سنگ ساختمانی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی نمونه قرارداد مدیریت پیمان پروژه ۲۵۰ واحد آپارتمان نمونه قرارداد طراحی و تهیه نقشه های تاسیسات اجرایی به وسیله مهندس مشاور نمونه قرارداد فونداسیون پمپ های مربوط به مخازن ذخیره نمونه قرارداد اجرایی سقف کامپوزیت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو