نمونه قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی

قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی

کاربرد قرارداد: در قرارداد خرید سنگ های ساختمانی، پیمانکار انواع سنگ های ساختمانی اعم از سنگ پله، نما، بدنه، کف و ...مورد نیاز پروژه های در دست احداث شرکت را براساس نوع و مشخصات اعلامی از سوی شرکت خریداری می کند. و امکان تهاتر دستمزد با واحدهای آتی الاحداث وجود دارد. این قرارداد بین کارفرما و پیمانکار منعقد می شود.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات : این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی, قرارداد خرید سنگ ساختمانی, قرارداد خرید و فروش سنگ ساختمانی, نمونه قرارداد خرید سنگ ساختمانی, تنظیم قرارداد خرید سنگ ساختمانی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی تهیه و ساخت و نصب درب های چوبی نمونه قرارداد طراحی، نظارت و اجراء دکوراسیون داخلی نمونه قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون MDF نمونه قرارداد سرمایه گذاری در ساخت با امکان تبدیل به پیش فروش آپارتمان نمونه قرارداد اجرایی عملیات نقاشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو