نمونه قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی

قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی

کاربرد قرارداد: در قرارداد خرید سنگ های ساختمانی، پیمانکار انواع سنگ های ساختمانی اعم از سنگ پله، نما، بدنه، کف و ...مورد نیاز پروژه های در دست احداث شرکت براساس نوع و مشخصات اعلامی از سوی شرکت خریداری می شود. و امکان تهاتر دستمزد با واحدهای آتی الاحداث وجود دارد. این قرارداد بین کارفرما و پیمانکار منعقد می شود.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات : این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی خرید انواع سنگ های ساختمانی, قرارداد خرید سنگ ساختمانی, قرارداد خرید و فروش سنگ ساختمانی, نمونه قرارداد خرید سنگ ساختمانی, تنظیم قرارداد خرید سنگ ساختمانی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ساخت و نصب کلیه کانال های هوا، نصب دریچه ها نمونه قرارداد استفاده از سیستم MDF نمونه قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما نمونه قرارداد اجرایی سازه آسانسور نمونه قرارداد اجرتی نصب پوشش سوله

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو