نمونه قرارداد اجرایی سازه آسانسور

قرارداد اجرایی سازه آسانسور

کاربرد قرارداد:  قرارداد اجرایی آسانسور، بدون تامین تجهیزات آسانسور از طرف پیمانکار است و فقط دستمزد جهت اجرا و نصب آسانسور لحاظ می گردد. در صورت رضایت و سرعت در کیفیت کار پیمانکار ، کارفرما می تواند نسبت به ابلاغ قسمت دیگری از کار با همین شرایط اقدام نماید .

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی سازه آسانسور, دانلود قرارداد اجرایی سازه آسانسور, تنظیم قرارداد اجرایی سازه آسانسور, قرارداد اجرایی سازه آسانسور, فروش قرارداد اجرایی سازه آسانسور,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی اسکلت فلزی نمونه قرارداد اجرایی سازه فلزی و نمای سنگ نمونه قرارداد اجرای بتن نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی نمونه قرارداد ساخت درب و پنجره مجتمع مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو