نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

کاربرد قرارداد:  در این نمونه قرارداد پیمانکار متعهد می شود عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی را مطابق نقشه و مشخصات کارفرما طی مدت زمان مشخص شده انجام دهد. که میزان حق الزحمه به ازای هر مترمکعب خاکبرداری مشخص می شود. و بکارگیری هرگونه دستگاه راهسازی مثل بیل مکانیکی ، بولدوزر،کامیون ، پیکور و غیره بعهده کارفرما می باشد و پیمانکار موظف است سطح پی را در تراز مورد نیاز به صورت ریگلاژ به کارفرما تحویل نماید.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی, قرارداد خاکبرداری, قرارداد خاکبرداری word, نمونه قرارداد خاکبرداری, متن قرارداد خاکبرداری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد لوله کشی زیرزمینی نمونه قرارداد سرمایه گذاری در ساخت با امکان تبدیل به پیش فروش برای انبوه سازان مسکن نمونه قرارداد ساخت درب و پنجره مجتمع مسکونی نمونه قرارداد مدیریت فنی، پشتیبانی و مالی پروژه نمونه قرارداد اجرای دیوارکشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو