نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی

کاربرد قرارداد:  در این نمونه قرارداد پیمانکار متعهد می شود عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی را مطابق نقشه و مشخصات کارفرما طی مدت زمان مشخص شده انجام دهد. که میزان حق الزحمه به ازای هر مترمکعب خاکبرداری مشخص می شود. و بکارگیری هرگونه دستگاه راهسازی مثل بیل مکانیکی ، بولدوزر،کامیون ، پیکور و غیره بعهده کارفرما می باشد و پیمانکار موظف است سطح پی را در تراز مورد نیاز به صورت ریگلاژ به کارفرما تحویل نماید.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی عملیات خاکبرداری و تسطیح و ریگلاژ پی, قرارداد خاکبرداری, قرارداد خاکبرداری word, نمونه قرارداد خاکبرداری, متن قرارداد خاکبرداری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی کرسی چینی نمونه قرارداد مقاطعه کاری معین و موقت نمونه قرارداد اجرای بتن نمونه قرارداد اجرایی سقف کامپوزیت نمونه قرارداد طراحی معماری داخلی یک واحد مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو