نمونه قرارداد احداث اسکلت بتونی

قرارداد احداث اسکلت بتونی

کاربرد قرارداد:  در این نمونه قرارداد پیمانکار موظف می شود اسکلت بتونی مربوط به پروژه مورد نظر را مطابق با نقشه و دستور کارفرما ساخت و ساز کند. پرداخت حق الزحمه به ازاء هر مترمربع زیربنا اجرای کامل اسکلت بتونی و هر مترمربع اجرای فونداسیون از طرف کارفرما انجام می شود. چون دیوارهای بتونی در نهایت باید برای کارفرما به صورت نما قابل استفاده باشد پیمانکار موظف است از قالب سالم استفاده کند در غیر اینصورت انجام هزینه اضافی و خسارات مربوطه به تشخیص کارفرما کسر می گرد .

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد احداث اسکلت بتونی, دانلود قرارداد احداث اسکلت بتونی, تنظیم قرارداد احداث اسکلت بتونی, قرارداد احداث اسکلت بتونی, فروش قرارداد احداث اسکلت بتونی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد آرشیتکت ساختمان نمونه قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی نمونه قرارداد اجرتی نصب پوشش سوله نمونه قرارداد مدیریت پیمان نمونه قرارداد اجرایی خاکبرداری از فونداسیونها و خیابان های اصلی و فرعی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو