نمونه قرارداد صلح مهریه

 قرارداد صلح مهریه

کاربرد قرارداد : در قرارداد صلح مهریه دو طرف قرارداد( خانم و آقا) با هم به توافق می رسند که خانم مهریه خود را در ازاء واگذاری و تملک مقدار مشخص شده ای از دو واحد آپارتمان به آقا ببخشد. و دو طرف در آینده نسبت به مهریه و املاک صلح شده هیچ ادعایی نداشته باشند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد صلح مهریه, دانلود نمونه قرارداد صلح مهریه, تنظیم نمونه قرارداد صلح مهریه, فروش نمونه قرارداد صلح مهریه, قرارداد صلح مهریه, خرید قرارداد صلح مهریه,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشاوره حقوقی نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه دیزل ژنراتور وقف نامه عرصه و اعیان برای دانشگاه نمونه قرارداد جعاله انجام امور اداری ، اجرایی اخذ پروانه شهرداری مجتمع ساختمانی نمونه قرارداد مضاربه و تامین سرمایه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو